O firmieOferta GaleriaPunkt handlowyKontakt
Oferta
 
  • Wykonujemy i montujemy obudowy kominkowe : kaflowe, nowoczesne, rustykalne oraz portale z kamienia  na indywidualne zamówienie Klienta.
  • Jesteśmy dystrybutorem znanych i renomowanych  wkładów kominkowych powietrznych oraz tzw. wodnych.Posiadamy odpowiednie certyfikaty uprawniające do montażu pieców i wkładów oraz wykonywania systemów grzewczych.
  • Montujemy systemy dystrybucji gorącego powietrza na bazie  wkładów kominkowych, gdzie gorące powietrze z komory kominka ( grawitacyjnie lub dzięki zastosowaniu turbiny) przedostaje się systemem odpowiednio izolowanych kanałów do pomieszczeń.
  • Montujemy tzw. kominki wodne które mogą współpracować z systemem centralnego ogrzewania i  służyć do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
  • Montujemy ceramiczne systemy  kominowe , kominy dwuścienne izolowane termicznie. oraz jednościenne wsady kominowe żaroodporne oraz kwasoodporne.
  • Świadczymy usługi kamieniarskie w zakresie dostawy i montażu parapetów, blatów, okładzin ściennych i podłogowych  z marmuru, granitu i trawertynu.
       Oferujemy produkty renomowanych producentów :

 

Jøtul  – od 1853  wiodący producent palenisk żeliwnych. 
Jøtul oferuje kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków.
Uznana marka na całym świecie, 10 lat gwarancji na urządzenia.
Żeliwo zawsze było ulubionym materiałem producentów pieców, ponieważ jest niezwykle wytrzymałe na zużycie i trwałe. Żeliwo ma dużą pojemność cieplną i doskonałą charakterystykę wypromieniowywania ciepła, magazynując je w sposób naturalny dzięki pęcherzykom powietrza. Zatrzymuje i rozprowadza ciepło w sposób bardziej równomierny i znacznie dłużej niż jakiekolwiek inne materiały wykorzystywane do produkcji pieców.
Oferta obejmuje wkłady kominkowe powietrzne, wkłady z nasadą wodną, tradycyjne piecyki wolnostojące tzw. kozy oraz nowoczesne w bogatej stylistyce.

 Strona producentaBardzo nowoczesne i ekskluzywne wkłady kominkowe francuskiego producenta ATRA należącego do
Jøtul Group.
W ofercie urządzenia z dużą szybą podnoszoną do góry w kształcie płaskim, półokrągłym, pryzmatycznym, w wersji trzyszybowej itp.
Oferta skierowana do bardzo wymagającego Klienta.

Strona producenta


Bogata oferta znanego duńskiego producenta kominkowych piecyków wolnostojących firmy SCAN należącej do
Jøtul Group.
W ofercie nowoczesne urządzenia w skandynawskiej stylistyce, w wykończeniu czarnym, w stali inox, w steatycie, w wersji wiszącej , obrotowej, tradycyjnej itp.
Oferta dla nietuzinkowego Klienta pragnącego wyróżnić się z tłumu niepowtarzalnym stylem.


 Strona producenta
mcz kominki


 


Najnowocześniejsza i najbardziej ekskluzywna oferta w branży kominkowej.
Oferta obejmuje wkłady kominkowe, kasety, piece na drewno oraz pellet , obudowy kominkowe włoskiej fimy MCZ (1975r.).
Seria Living : wkłady Forma, piecokominki Modulo, nowoczesne obudowy Libero oraz awangardowe piecyki Panorama.
Seria Heating: wkłady kominkowe powietrzne, wodne Hydrosystem, piecyki na drewno oraz pellet( system active sterowane pilotem), obudowy kominkowe, nowoczesne wkłady do kominków tzw.otwartych.
Seria Cooking: grille, kominki zwnętrze, kuchnie oraz akcesoria.

Konstrukcja urządzeń 
to stalowy korpus zapewniający 100% szczelność oraz wnętrze wyłożone specjalnym materiałem Alutec® (połączenie szamotu ze stopem aluminium i tytanu).
Tytan zwiększa wytrzymałość mechaniczną i termiczną.
Aluminium podnosi temperaturę wewnątrz paleniska co skutkuje czystą powierzchnią szyby i wnętrza wkładu nawet przy wilgotnym drewnie (40%).
Oferta dla świadomego klienta ceniącego komfort użytkowania kominka.

Strona producenta

 Oferta włoskiego producenta Edilkamin (1963r.) oferującego znane i popularne wkłady wodne ( z szybą otwieraną i podnoszoną w wersji płaskiej, półokrągłej, pryzmatycznej i dwuszybowej), wkłady powietrzne stalowo-szamotowe, żeliwne, kasety kominkowe oraz piecyki na drewno i pellet.
Wysoka jakość i naprawdę przystępna cena.

 Strona producenta

Oferta znanego polskiego producenta LECHMA . W ofercie wkłady kominkowe wodne , powietrzne i piecyki wolnostojące ..
Firma może poszczycić się największym w Polsce doświadzeniem w zakresie wkładów wodnych ( 9kW - 30kW w wersji płaskiej, pryzmatycznej i półokrągłej).

Gwarancja 5 lat i pełny osprzęt do instalacji C.O.

  Strona producenta

Oferta znanej czeskiej firmy BeF. Obejmuje wkłady żeliwno-szamotowe oraz żeliwne.
Posiadają system wtórnego spalania spalin , duża gama wkładów 520, 600, 700, 71, 73 ,szyby w kształtach pryzmatycznych, panoramicznych i płaskie , drzwiczki otwierane na bok i do góry.
Ponadto w ofercie obudowy kominkowe, oraz gotowe zestawy.

Strona producenta         

Oferta czeskiego producenta Romotop wolnostojących pieców kominkowych. 
Piece kominkowe tej firmy cechuje nowoczesna stylistyka i estetyka wykonania oraz dbałość o wszystkie detale. Zewnętrzną podstawową okładzinę ozdobną stanowią kafle, od wielkoformatowych do tradycyjnych - 30 kolorów ceramiki do wyboru. Piece kominkowe dostępne są również w ciekawych wariantach: kamień wulkaniczny oraz w awangardowej stylistyce pokrytej stalą. W ofercie także piece kominkowe z płaszczem wodnym.

Strona producenta

  
                                                            

LA NORDICA SPA

Oferta włoskiego producenta La Nordica. Szeroka gama wolnostojących piecy ozdobnych , wśród której odnaleźć można paleniska stylowe jak i o bardzo nowoczesnej stylistyce. La Nordica wybrała dla swoich pieców na drewno obudowy z majoliki - ceramika pokryta nieprzezroczystą polewą ołowiowo - cynową o bogatej kolorystyce. Gwarantują one doskonałą kumulację ciepła. Oferta zawiera również okładzinę z kamienia wulkanicznego lub stali. Większość modeli dostępna w wersji z piekarnikiem. Firma Nordica oferuje również duży wybór kuchni opalanych drewnem. 

 Strona producenta 

 

                                                                 
Oferta polskiego producenta Arysto obejmująca wkłady kominkowe powietrzne, wodne oraz wykonywane na specjalne zamówienie.
Dobra jakość za rozsądną cenę.
Jedyny producent który spełni nasze nietypowe potrzeby.

Strona producenta


Dimplex- największy wybór na rynku kominków elektrycznych - w zależności od upodobań Klienta oferowana jest gama kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi – od nowoczesnego po klasyczny.
Harmonijne zintegrowanie wyglądu kominka z wystrojem pomieszczenia możliwe jest dzięki odpowiedniemu dobraniu spośród modeli naściennych, do zabudowy i wolnostojących, prezentowanych w niniejszym katalogu.
Wszystkie kominki wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest gniazdko elektryczne.
Wszystkie kominki Optiflame® pracują bardzo efektywnie, ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. „Płomienie” można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania, dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia – jest to idealne rozwiązanie na długie, ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski, jak w przypadku zwykłej żarówki.

 Pełna oferta kominków elektrycznych w poniższym katalogu:                     


                                
(Cennik :
Strona producenta )

Ponadto w naszej ofercie systemy kominowe ceramiczne i żaroodporne dwuścienne :


Na wszystkie towary i usługi zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Zapraszamy do współpracy !

10000000101000001111000011111111100010001111000010001000100010001000100010000000100010001000000011000000110000001000100010001000
O firmieOferta GaleriaPunkt handlowyKontakt
Marek Siemiński +506 807 832